Moštárna Litoboř

Jsme malá rodinná moštárna z malebného kraje Východních čech. Zabýváme se výrobou tradičních ovocných a zeleninových šťáv. Všechny naše výrobky mají 100% podíl ovoce a zeleniny, neobsahují žádné další chemické přísady ani dochucovadla. Veškeré při výrobě použité ovoce a zelenina pochází od českých pěstitelů a je prvotřídní kvality. Nabízené výrobky můžete pohodlně zakoupit přímo zde v našem e-shopu, při vyplňování objednávky pak jen zvolte pro Vás vhodnou variantu odběru zakoupeního zboží. Odběr můžete provést na několika odběrných místech - přesné adresy v odběru, případně využít dodání i s naší dopravou až k Vám.


Historie Litobořské moštárny

Projekt "Moštárna Litoboř" byl postupně připravován od roku 2012, v průběhu roku 2013 probíhala příprava provozovny v areálu Hostince Litoboř. Myšlenka realizace moštárny navazuje právě na provoz "Hostinec Litoboř a "Vinařství Litoboř". Od počátku roku 2014 jsou dokončovány práce na provozu moštárny a zahájeno moštování. První výrobek v nabídce moštárny 100% jablečná šťáva v balení Bag in Box (pytlík v krabici) objemu 3 litry.


Naši zákazníci

Naši zákazníci jsou ti, kteří chtějí nakupovat zdravé a chutné výrobky. Navíc tím podpoří malé regionální výrobce. S námi mohou zákazníci přímo komunikovat, výrobou reagujeme přímo na jejich přání a připomínky. Vyrábíme pro zákazníky, kteří hledají nadstandardní kvalitu a příjemnou cenu.


Kontakt

Moštárna Litoboř

Ing. Jiří Pelikán
Litoboř 104
552 05 Litoboř


+420 608 747 545Ičo: 13534394
Číslo provozovny: 1008626678